Goma me shumic dhe pakic.

Shitet nga: Seger Byro 15 Dhj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me shumic

Te gjitha gomat te ardhura nga Gjermania dhe Zvicrra.

Prej Numrit 13,14,15,16,17,18,19,20,21,22 si dhe goma te xhipave ,kamioneve, dhe te kombibusve.
Kemi goma per pesh Me-C.Si p,sh 14C ,15C,16C,si dhe 17C.

Shes urgjentisht te gjitha llojet e gomave me çmim shum te volitshum vetem 3€ copa me shumic.Mund te kontaktoni ne Nr,Tel 049 333 227
Ju mirpresim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim