Goma me shumic vetem 2.5 euro

Shitet nga: j.selimi 15 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   4 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten te gjitha gomat me nje qmim shum te volitshem per vetem 2.5 euro. Prej nr 12 deri 21 jon kto goma ne to perfshihen dhe goma te gjipav si 15-16-17-18.per info me te hollsishme na kontaktoni ne keta nr te tel:049800277 dhe 049333227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim