Goma pa fellne

Shitet nga: Erdin 05 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te sapo ardhura nga Gjermania ne gjendje shum te mire.Jon 4 copa te njejta 16-she.Per me shume info kontakto ne nr poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim