Goma per kamion

Shitet nga: ilmi 18 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat per kamion ne gjendje te mire ,60 euro copa 295)70)22.5 dy copa 295)60)22.5 dy copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim