Goma per vetura

Shitet nga: Ardi 12 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat me dimensione 205/55R16 jan te perdorura,ma shum janë per verë'qmimi i tyre esht 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim