Goma per vw T4

Shitet nga: Gentrit 24 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma me bandasha per wv T4 195-70-15 C shum te mira viti i prodhimit 02.06.2011 SAVA ndrrimi i mundshum me me (guma 205.60.16).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim