Goma per wolsfagen

Shitet nga: Erdin 28 Gsh 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma eshte 15-tshe me 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim