Goma te Dimrit / 4

Shitet nga: Fisnik 02 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shume te ruajtuna, shume pak te perdoruna, siq shihen ne foto, ne foto gjithashtu i duken edhe numrat nese ju bejn per veturen e juaj apo jo. Gomat jan te vetures Rover 75, jan te markes me te mire "Michelin".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim