Goma te Dimrit viti 2012

Shitet nga: Xxx 03 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit viti 2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim