Goma te dimrit

Shitet nga: Arsimi 07 Nën 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit per gjip Suzuki'
Numri i gomav osht 195-70-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim