Goma te gjitha llojet

Shitet nga: Besi 14 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per makina,kamion,bagera etj qmimi i volitshum per ma shum info kontaktoni ne ket nr 049-349-262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim