Goma te gjitha nr per dimer dhe verë

Shitet nga: Leutrim 10 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim goma te ardhura nga zvicrra kemi numra prej 13 deri ne 18 jan shum te rujtne dhe kan shara tamam per dimer sa nevojitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim