Goma te ndryshme

Shitet nga: Leutrim 26 Gsh 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma numra te ndryshem 195-65-15 .185-70-14 . 195-70-14 . 175-70-14C. 165-70-14 .155-65-14. 165/65-14. 205-55-16 . 215-55-16. 185-65-15. 195-50-15. 185-55-15 .195-60-15. 185-60-15. 225-50-17. 13-she te ndryshme 18-she. Per info me te hollsishme na kontaktono ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim