Goma te ndryshme

Shitet nga: Leutrim 16 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat numra te ndryshem 13-14-15-16-17-18-19 per dimer dhe per ver. Ka 195-70-15 me C.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim