Goma te ndryshme prej 13 deri 20

Shitet nga: Leutrim 18 Sht 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma per dimer dhe vere prej nr 13 deri 20 firma te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim