Goma te ndryshme

Shitet nga: Leutrim 13 Jan 04:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 205-55-16 goma 225-55-16 .215-55-16 . 205-60-16 205-50-16
215-60-17
Njo e re pa perdor 235-65-17 per dimer.
215-75-15 per xhipa ka dhe numra te ndryshem per info me te hollsishme na komtaktoni ne ket nr te tel 049671420 dhe 044592323.gjındemı perball vıva freshıt shupkovc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim