Goma te perdorura

Shitet nga: ardian 09 Dhj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat e perdorura me dimensionet 205/55 R16,më shumë janë per verë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim