Goma te profileve te ndryshem me shumic ose pakic

Shitet nga: adem 17 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma te nr te ndryshem 13 14 15 16 17 deri 20 ,gjindemi perball viva freshit -shupkovc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim