Goma te verës

Shitet nga: xxx 08 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma të reja te verës, shum pak te përdorura 215 65 16 .

Kanë qenë te vendosura në VW Tiguan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim