Goma te veres 185-60-15

Shitet nga: Leutrim 12 Sht 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4goma te veres 185-60-15. Per 4 copa qmimi 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim