Goma

Shitet nga: liridon 05 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma jon shum te mir gomat jon195.55.R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim