Goma

Shitet nga: Flori 07 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat pak te persorura te ardhura nga gjermania 205/55 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim