Goma

Shitet nga: VISAR 23 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 205/65B15C
qmimi sipas marrveshjes
049542058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim