Goma

Shitet nga: Goma 17 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma vere 205/55 R 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim