Goma

Shitet nga: Valmiri 07 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Continental 245-45R18 shum te rujtuna vitin e. Kan 4613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim