Gomat 235/55/19 continental

Shitet nga: Bbb 25 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim