Gomat me gjith bandasha

Shitet nga: Lili 27 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me gjith goma jan shum tmira jan m plus s i bin goli4 edhe audis a3 195 r15 baj edhe ndrrim me fellne te audis a4 arsyja e shitjes spo mi bin audis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim