Gomat per audi a8

Shitet nga: ilmi 25 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me fellne ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim