Gome 215-65-16 c

Shitet nga: Leutrim 29 Nën 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma 215-65-16C osht per peshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim