Gome e veres njo e dimrit 205-55-16

Shitet nga: Leutrim 13 Sht 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 205-55-16 njana osht e veres ndersa tjetra e dimrit jan pos me kan te reja siq shihen ne foto . Shiten edhe ndamas .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim