Guma 175 70 14 m+ s

Shitet nga: adem 17 Jan 04:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 guma 175 70 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim