Guma 185 55 15

Shitet nga: Adem 21 Gsh 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shex urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim