Guma 185 65 14

Shitet nga: Adem 24 Pri 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim