Guma 195 50 15.viber/whatsap

Shitet nga: Adem 04 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 195-50-15 jan me mbrojts te fellges te katertat ni profili dhe shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim