Guma 215/45/17 m+s

Shitet nga: adem 19 Nën 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma 215 45 17 m+s ne gjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim