Guma 225/70/15c

Shitet nga: Trimi 21 Tet 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat veq me kan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim