Guma 235 45 17

Shitet nga: adem 14 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 4 copa 205 60 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim