Guma 245 40 18

Shitet nga: Adem 03 Mar 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim