Guma 245/45/18

Shitet nga: adem 21 Gsh 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma te veres 245/45/18 me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim