Guma me bandash per golf 4

Shitet nga: Enis 07 Sht 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma te dimrit me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim