Guma per kombi

Shitet nga: adem 25 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma per merc sprinter 225/70/15c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim