Guma te dimri 14she

Shitet nga: S.Boletini 17 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma te dimrit 185/60R14 te ruajtuara dhe te ardhura nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim