Guma te veres me fellne nr 15

Shitet nga: xx 06 Krr 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan me 5 shrafa pra bojn per vetura si golf 4 ose shkoda dhe vetura tjera qe i kan 5 shrafa gomat me fellga jan te ardhura para dy dite ngja gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim