Gumat

Shitet nga: Adem 14 Tet 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat 165/60/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim