Gumat 195/65/15

Shitet nga: adem 15 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim