Gumat 195/R14 per kombi

Shitet nga: adem 31 Jan 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 195/R14 per kombi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim