Gumat 205 55 16

Shitet nga: Adem 02 Mar 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim