Gumat 205 55 16 m+s aksion

Shitet nga: adem 24 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 copa 205 55 16 m+s,60 euro me montim .gjındemı perball vıva freshıt shupkovc mıtr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim