Gumat 225/50/17 m+s

Shitet nga: Adem 27 Tet 06:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat shumë tmira 225/50/17 m+s ,gjindemi te viva freshi ne shupkovc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim