JAN TE ARDHURA PREJ GERMANIS

Shitet nga: Goma 01 Dhj 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JAN SHUM TE MIRA QMIMI SIPAS MARVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim